کاشت مو ترکیبی

کاشت مو ترکیبی

کاشت مو ترکیبی روشی منحصر به فرد در مبحث کاشت مو می باشد که از ترکیب دو روش FIT  و FUT جهت اینکه نتیجه بهتری و مطلوبی دریافت شود استفاده می شود . در روش ترکیبی اندازه گرافت بیشتری از مو کم می شود تا تراکم بالاتری رخ دهد . در روش کاشت مو ترکیبی اثرات باقی مانده عمل بستگی به تجربه و مهارت پزشک دارد و اگر پزشک با دقت بالایی آن کار را انجام دهد جای عمل باقی نمی ماند . به علت ترکیبی بودن دو روش در این نوع عمل بالاترین تعداد تار مو در مدت زمان کوتاهی کاشته می شود و از بانک موی فردی که کاشت مو انجام می دهد بهترین استفاده انجام می شود . کاشت مو ترکیبی در زمان هایی که سطح طاسی شخص بیشتر باشد استفاده می شود . به این علت اینکه گرافت بسیاری در این روش از بانک موی شخص کاسته می شود . با تجربه بودن تیم کاشت برای دریافت بهترین نتیجه کاشت مو اهمیت بسیاری دارد چون اگر نتیجه ی مطلوبی دریافت نشود امکان دارد ترمیم به علت تضعیف شدن بیش از اندازه بانک مو بسیار کم می باشد .

کلینیک رویش کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رویش با جدیدترین متد ها و تکنیک های روز دنیا عمل کاشت مو را انجام می دهد . کلینیک تخصصی رویش با مهارت هایی که کسب کرده است می تواند بیمار را با نحوه و نوع روش آگاه سازد این کلینیک با کادر مجربی که دارد بهترین روش کاشت مو را بر طبق شرایط مو و بیمار به کار می برد . عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو هستند می توانند با شماره 02122281187  جهت مشاوره و تعیین وقت  تماس حاصل فرمایند  .

در روش کاشت مو ترکیبی می بایستی به عمقی بودن و زاویه کاشت دقت بسیاری کرد . در این روش گرافت های تک مویی می بایست در بخش  جلویی سر کاشته شود و گرفت های چند مویی در بخش های میانی سر کاشته شود .

کاشت مو به روش ترکیبی

در روش کاشت مو FUT برای اینکه تعداد تارهای بیشتری کاشته شود احتیاج است شکاف وسیعی از پشت سر بیمار برش داده شود . این برش وسیع موجب می شود اسکاری با ظاهر ناخوشایندی باقی بماند . این موضوع سبب می شود بیمار آزرده خاطر شود . از طرفی دیگر کسانی که سطح طاسی آن ها بسیار زیاد است اگر تمایل  داشته باشند که فقط با روش کاشت مویی که احتیاج به جراحی ندارد که روش بدون جراحی FIT می باشد تعداد تار موی بسیاری کاشته شود مشکلی که شخص با آن روبرو می شود کم پشت بودن واضح و ناخوشایند پشت سر می باشد .

همیشه کسانی که به ریزش مو و طاسی در ناحیه وسیعی از سر خود هستند جهت کاشت مو اقدام می کنند  برای پوشش این نواحی به تعداد بسیار بالایی گرافت مو احتیاج است . ولی در روش کاشت مو FUT یا روش FIT این مسئله امکان پذیر نمی باشد  .

به همین علت برای افراد از ترکیب هر دو روش FIT و FUT برای دریافت اندازه گرافت مورد احتیاج و در نتیجه ایجاد بیشترین تراکم موهای کاشته شده و پوشاندن میزان زیادی از نواحی طاسی استفاده می شود . در این روش اول یک مر حله روش FUT صورت می گیرد و بعد همان روز یا حداکثر تا چندین روز آینده یک مرحله FIT همچنین انجام می شود .

کاشت مو ترکیبی

چه تعداد گرافت در کاشت مو ترکیبی کاشته می شود

در روش ترکیبی کاشت 3000 تا 3500 گرافت یعنی 7000 تا 9000 تار مو از قسمت پشت سر برداشته و کاشته می شود . افرادی که حاوی بانک موی پر پشت و عالی هستند می توان 3500 الی 4000 گرافت از پشت سر آن ها برداشت.

اندازه منعطف بودن پوست و متسع بودن پوست نواحی اهداکننده در پشت سر می تواند یکی از دلایل تعداد گرافت ها باشد.

کاشت مو با تراکم بالا و حجم عالی رضایت بیمار و آسوده خاطر بودن پزشک را به همراه دارد که این نوع کاشت ترکیبی این امر اجرا کرده است .

کاشت مو ترکیبی چه مزیت هایی دارد

این روش بسیار قابل اطمینان می باشد .

در کوتاه ترین زمان انجام می شود .

برداشت گرافت به اندازه زیادی یعنی 1500 تا 4500 عدد به وسیله کاشت مو به روش ترکیبی امکان پذیر می باشد .

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

پاسخ