کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

مو به دلایل بسیاری و گوناگونی ریزش پیدا می کند که می بایست ارزیابی های مورد نیاز برای این مسئله انجام شود . با در نظر گرفتن دلیل های ریزش مو درمان مناسبی و نتیجه بخشی به وسیله متخصص انجام می شود . حدودا 80 تا 100 هزار تار مو در سر وجود دارد که بیشتر از 80 درصد آن ها روز به روز رشد می کنند . به صورت میانگین روزانه 50 الی 100 عدد تار مو روزانه ریزش پیدا می کند و در حالی که یک مو می ریزد موی  جدید جایگزین آن می شود . اما مشکل هنگامی شروع می شود که موهایی که ریزش کرده اند بیشتر از موهایی باشد که جدید رشد کرده است یا رشد موهای جدید ضعیف می شود .

کلینیک رویش با تجربیاتی که در زمینه پوست – مو  و مبحث لاغری دارد امروزه یکی از بهترین و مجهزترین مرکزهای زیبایی می باشد که در تهران فعالیت می کند . این کلینیک با کادر مجربی که متخصصان پوست و مو و همچنین کارشناسان تغذیه آن را تشکیل داده اند می تواند کاشت مو را به روش های گوناگونی به بهترین نحو ارائه دهد . شما عزیزان می توانید با شماره تلفن 02122281187 جهت تعیین وقت تماس حاصل نمائید .

رشد سریع مو به دلایلی بستگی دارد و موجب می شود ریزش موقت یا دائمی شوند . رایج ترین دلیل طاسی در مردان هورمون آندروژن و ژنتیک می باشد .

سایر دلایلی که موجب ریزش مو می شود عبارتند از

  • استرس
  • افسردگی
  • قاعدگی
  • برنامه غذایی تحمل ناپذیر و نامناسب
  • مصرف داروهای هورمونی
  • قرص های ضد بارداری در دراز مدت استفاده شود
  • کمبود روی یا آهن
  • صدمات فیزیکی در دراز مدت مانند تحریک – فشار – کشش تار مو – تیروئید و …

مواردی که در قسمت بالا مطرح شد دائمی نمی باشند اگرچه فرد در زمان مناسبی و تحت نظر پزشک باشد  می تواند درمان کند .

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

امروزه استفاده از دسته های کوچکتر مو موسوم به میکروگرافت و مینی گرافت موجب شده است نتایج بسیار مطلوبی ارائه شود . نتیجه هایی که از پیوند موی اولیه به دست آمده سبب شد که پزشکان و بیماران بسیار ناامید شوند اما با گسترش روز افزون  علم و دانش پیوند مو ثابت کرد که می توان به جای برداشتن موها ، به وسیله پانچ یک نوار از پشت سر جدا کرد  و بعد آن نوار به قسمت های کوچکتری تقسیم کرد و بعد آن نوار را در سوراخ های پانچ شده جلوی سر کاشت .

این متد که مینیگرافت نام دارد شامل قطعه کردن نوار پشت سر به گرافت های ظریف که شامل حدودا 80 تار مو هستند می شود . با تعیین کردن این مسئله که گرافت های کوچک هم قادر هستند که خود را حفظ و نگه داری کنند متد میکروگرافت که شامل گرافت هایی با یک تا سه تار مو می باشد وارد عرضه پزشکی شد نتیجه ای که دریافت شده است از این روش ها طبیعی تر نسبت به استفاده از پلاک های بزرگ 20 تایی می باشد اما باز هم گرافت های کاشته شده شکل عادی نداشتند به همین خاطر پزشکان به دنبال روشی بودند که روش کاشت مو را تغییر دهند که کاشت مو به روش FUT  را ایجاد کردند .

در روش کاشت مو به روش FUT  با برش دادن جراحی یک برش که اندازه آن با موقعیت بیمار و اندازه موهایی که به صورت تخمینی جهت پوشاندن نواحی طاسی تطابق داشته باشد از نواحی پشت سر برداشته می شود و به زیر میکروسکوپ های منحصر به فردی انتقال پیدا می کنند و با دقت فراوان به قسمت های  کوچک تری که دارای فولیکول های مو یک الی سه تار مویی هستند تقسیم می شوند . و بعد این گرافت ها با نواحی گیرنده انتقال می یابد و در سوراخ هایی که پیش از این با دقت در این قسمت طراحی شده اند قرار می گیرند .

کاشت مو به روش FUT چه مزیت هایی را به همراه دارد

  • کاشت مو در یک جلسه انجام می شود
  • افرادی که در نواحی سر خود دارای طاسی بیش از حد هستند می توانند از این روش استفاده کنند زیرا می توان تراکم مناسبی را در این روش به وجود آورد .

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

پاسخ