کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT

در سال هایی که گذشته است عمل کاشت مو برای افرادی از کم پشتی مو رنج می برند ویا ریزش مو دارند بهترین روش می باشد که این مشکل را برای خود حل کنند . اغلب افراد زمانی که کاشت مو انجام می دهند دچار ریزش مو می شوند و یا نتیجه ای که می خواهند نمی توانند دریافت کنند .در ادامه این مقاله به مبحث کاشت مو طبیعی می پردازیم که می تواند تمامی این مشکلات را برطرف کند .

کلینیک رویش کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رویش با جدیدترین متد ها و تکنیک های روز دنیا عمل کاشت مو را انجام می دهد . کلینیک تخصصی رویش با مهارت هایی که کسب کرده است می تواند بیمار را با نحوه و نوع روش آگاه سازد این کلینیک با کادر مجربی که دارد بهترین روش کاشت مو را بر طبق شرایط مو و بیمار به کار می برد . عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو هستند می توانند با شماره 02122281187  جهت مشاوره و تعیین وقت  تماس حاصل فرمایند  .

کاشت مو به روش FIT یکی از روش هایی است که جهت ترمیم موی طبیعی استفاده می شود تا افراد را به نتیجه دلخواه خود برسانند و موهای آن ها پر پشت شوند . در روش کاشت مو به روش FIT توسط یک پانچ از نواحی دهنده مو که اصولا از پشت سر انتخاب می شود فولیکول ها را برمی دارند و در قسمت گیرنده مو توسط پانچ با تکنیک درمان می شود .

یکی از مزیت هایی که کاشت مو بدون جراحی دارد آسان بودن این عمل به خصوص برای تیم پزشکی می باشد . عمل در مدت زمان اندکی که بستگی به اندازه گرافت های منتقل شده و تجربه و مهارت تیم پزشکی حدود یک الی سه ساعت صورت می گیرد .

چگونگی انجام کاشت مو به روش FIT

کاشت مو طبیعی به روش اتوماتیک (SAFER)

متد کاشت موی طبیعی اتوماتیک در آن هیچ جراحی انجام نمی شود به همین دلیل دیگر نیازی نیست که شکافی در قسمت برداشت مو ایجاد شود . و همینطور جای هیچگونه زخمی بر روی سر فرد رخ نمی دهد و نیز بیمار در دوره بسیار کمی روند بهبودی را طی می کند .

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT

کاندیدای کاشت مو به روش FIT

اصولا کسانی که در قسمت پشت سر خود دارای موهای مشکی و با ضخامت بالا هستند جهت کاشت مو به روش FIT افرادی مناسبی هستند . البته نوع پوست و عکس المل آن در مقابله با فشار پانچ بسیار حائز اهمیت می باشد . برخی مواقع نیاز است که یک تست اولیه صورت گیرد تا از سالم بودن ریشه اطمینان کافی را پیدا کنیم . پیش از انجام FIT صد گرافت به عنوان نمونه برمیدارند تا کیفیت فولیکول های مو بررسی شوند .

آیا می توان به وسیله روش FIT از موهای بدن جهت برطرف کردن طاسی سر استفاده کرد

اگرچه از جهت تکنیک و متد می توان فولیکول های موی سینه را به وسیله پانچ برداشت کرد و در نواحی طاسی کاشت مو را انجام داد اما نتیجه عمل رضایت بیمار را جلب نمی کند . معمولا موهای بدن رشد آنچنانی ندارند و جایگزین خوبی جهت این کار نیست .

در طراحی خط موی جلوی سر چه ویژگی هایی مهم می باشد

طراحی خط رویش مو در جلوی سر اساسی ترین قسمت عمل کاشت مو می باشد . خط مو فرم چهره و ارتفاع پیشانی را مشخص می کند . خطوط طبیعی نبایست خیلی بالا یا بسیار پایین باشند . خط مو بایستی با سن فرد و ترکیب چهره او مشخص شود . خط مو باید ظاهر نامرتب و به صورت زیگزاگ داشته باشد . در خط مو حتما می بایست فولیکول های دارای یک تار مو با زاویه 30 درجه و رو به جلو کاشته شود . در روش FIT گرافت هایی که دارای 3 الی 4 تار مو هستند بسیار ظریف می باشند .

کاشت مو به روش FIT  چه مزیت هایی نسبت به روش های دیگر دارد

  • برشی در پوست سر ایجاد نمی شود به همین خاطر فرد پس از عمل هیچگونه دردی را احساس نمی کند .
  • چون در پوست بخیه ای صورت نمی گیرد احتیاجی نیست که فرد پس از عمل مراجعه دومرتبه داشته باشد .
  • خط بخیه در پشت سر باقی نمی ماند بلکه نقاط سفیدی در میان موها پنهان می شود و فرد می تواند موهای خود را بسیار کوتاه حفظ کند البته اگر موها تراشیده شوند این نقاط ها قابل رویت می باشد .
  • چون در پشت سر بخیه زده نمی شود فرد می تواند پس از 14 روز فعالیت های سنگین خود را آغاز کند .

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

پاسخ