کاشت ابرو

کاشت ابرو

یکی از مسئله هایی که در زیبایی چهره و صورت افراد تاثیرات بسزایی می گذارد دارا بودن ابرویی متقارن و متناسب با صورت فرد می باشد . کاشت ابرو جز دسته عمل های زیبایی می باشد که طرفدارن بسیاری را از آن خود کرده است .

کلینیک رویش کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رویش با جدیدترین متد ها و تکنیک های روز دنیا عمل کاشت ابرو را انجام می دهد . کلینیک تخصصی رویش با مهارت هایی که کسب کرده است می تواند بیمار را با نحوه و نوع روش آگاه سازد این کلینیک با کادر مجربی که دارد بهترین روش کاشت مو را بر طبق شرایط مو و بیمار به کار می برد . عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو هستند می توانند با شماره 02122281187  جهت مشاوره و تعیین وقت  تماس حاصل فرمایند  .

کاشت ابرو در دنیای مدرن امروزی بیشتر از روش FUE استفاده می شود در این روش یک قسمت باریک از بانک موی پشت سر فرد برداشته می شود ولی نکته ای که در کاشت ابرو بسیار حائز اهمیت می باشد به وجود آوردن واحدهای گیرنده مناسب و صحیح و با دقت می باشد. به وجود آوردن واحدهای گیرنده نقش بسیار مهمی در کاشت ابرو دارد که جهت خواب و زاویه رشد موهای کاشته شده را مشخص می کند این نوع طراحی است که درآخر اثرات بسیار خوبی بر صورت افراد می گذارد . یک طراحی منحصر به فرد قادر به این می باشد که زیبایی صورت را چند برابر کند  و نتیجه عادی و رضایت بخشی را برای بیمار ایجاد کند .

کاشت ابرو

فرآیند کاشت ابرو

مهم ترین مزیتی که کاشت ابرو دارد این می باشد که روش انجام آن برای بیمار بسیار ساده و راحت می باشد و بیمار در زمان کاشت ابرو هیچگونه دردی را احساس نمی کند . حتی در زمان کاشت ابرو می تواند استراحت کند و یا با تلفن صحبت کند . فرایند انتقال مو از 50 گرافت تا 400 گرافت می باشد و این تعداد بستگی به این دارد که چه اندازه از ابرو را می خواهید کاشت کنید که هر گرافت دارای یک یا دو تار مو می باشد .نخستین مرحله ای در کاشت ابرو می بایستی انجام شود طراحی آن می باشد که با در نظر داشتن نظر خود بیمار می باشد هنگامی که بیمار و پزشک بر سر طرح ابرو با نظرات هم موافقت کنند کاشت ابرو انجام می شود .

مرحله بعدی تزریق بی حسی موضعی می باشد که به قسمت انتخابی می باشد که با درد کمی و حساسیتی صورت می گیرد . موهایی که اهدا می شوند  اصولا از پشت سر به شکل نواری یا به صورت دانه ای که بستگی به توصیه پزشک دارد برداشته می شود . موهایی که دریافت می شوند از قسمت پایین سر به وسیله متخصصین با تجربه زیر میکروسکوپ به شکل دانه ای جدا می شوند و جهت انتقال در اختیار پزشک قرار می گیرند  و پزشک موها را در قسمت دریافت کننده که با توجه و مهارت بسیاری مشخص شده اند . این روش قرار گیری گرفت ها می باشد که زاویه رویش موها را که مسئله بسیار حائز اهمیتی می باشد را مشخص می کند . تمامی مراحلی که انجام می شود پزشک بر آن نظارت دارد و چندین ساعت بعد که موها کاشته می شود دوباره ارزیابی می شود تا رضایت کامل بیمار را دریافت کند . زمان کاشت ابرو بستگی به اندازه کاشت دارد اما معمولا کاشت ابرو چهار ساعت زمان به خود اختصاص می دهد . بعد از کاشت بیمار هیچگونه دردی را متحمل نمی شود و بیمار نیازی به بستری شدن ندارد . خطوطی که قرمز رنگ هستند و بر اثر طراحی به وجود آمده اند بعد از 5 روز از بین می روند . در برخی اوقات اندکی کمبودی به چشم می خورد که پس از چند روز به طور کل دیگر اثری از آن ها باقی نمی ماند . موهای کاشته شده طی دو یا سه هفته پس از عمل ریزش پیدا می کنند و مجددا پروسه رویش آن ها در طی چهار ماه ادامه پیدا می کند . در رزوهای اول و پیش از فاز ریزش ابروها بسیار زیبا رویت می شوند و در طول 6 ماه پس از کاشت ، موهای ابروها به مرور زمان رشد بیشتری پیدا می کنند  به این علت که این موها از موهای سر فرد گرفته شده است هر دو تا چهار ده روز احتیاج دارند که اصلاح و مرتب شوند .

چه کسانی واجد شرایط هستند که کاشت ابرو را انجام دهد

به صورت کلی بیشتر افراد می توانند کاشت ابرو انجام دهند و افرادی که موهای خود را به علت بیماری یا به دلایل ژنتیکی از دست داده اند یا به تروما مبتلا شده اند اصولا بهترین گزینه برای کاشت ابروی طبیعی می باشند . افرادی که عارضه آلوپسی را دارا هستند گزینه ی مناسبی برای کاشت نمی باشند چون امکان دارد موهای این نوع افراد دیگر قادر به رشد کردن نباشد.

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

پاسخ