لیپوماتیک

لیپوماتیک

بسیاری از افراد برای عمل های لاغری و روش های گوناگون آن به کلینیک تخصصی که لیپوماتیک را انجام می دهند مراجعه می کنند .  ای عمل ها می تواند به دو صورت ساکشن و یا ابدومینوپلاستی انجام شود .چربی ها در بدن از 6 سالگی به بعد بر تعداد  آن ها افزایش پیدا نمی کند  این چربی ها فقط حجیم تر می شوند حجیم تر شدن این چربی ها دلایل گوناگونی دارد که شامل ژنتیک – رعایت نکردن تغذیه و رژیم غذایی – ورزش نکردن می شود . بعضی از افراد با داشتن استرس و شوک های عصبی که بر بدن آن ها وارد می شود دارای اضافه وزن می شوند در واقع این چربی ها که در بدن آن ها وجود دارد حجیم تر می شوند .

کلینیک رویش کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رویش با جدیدترین متد ها و تکنیک های روز دنیا لاغری موضعی با لیپوماتیک را انجام می دهد . کلینیک تخصصی رویش با مهارت هایی که کسب کرده است می تواند بیمار را با نحوه و نوع روش آگاه سازد این کلینیک با کادر مجربی که دارد بهترین روش لاغری را بر طبق شرایط  بیمار به کار می برد . عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو هستند می توانند با شماره 02122281187 جهت مشاوره و تعیین وقت تماس حاصل فرمایند .

توصیه می شود کسانی که می خواهند لیپوماتیک انجام دهند حتما مشاوره های لازم را انجام دهند . در قدم اول پزشک مربوطه برای فرد آزمایشاتی را تجویز می کند که اگر فرد بر اثر دلایل فوق دچار اضافه وزن نشده باشد از لاغری موضعی استفاده کند .اگر چربی های این افراد در شکم و نواحی پهلو باشد و اندازه آن بیشتر از یک سانت و نیم باشد می توان از روش های تخلیه چربی که لیپوماتیک می باشد استفاده کرد .در سال های گذشته روش هایی برای لاغری موضعی وجود داشت خطرات آمبولی بسیاری داشتند و با گذشت زمان بین 6 الی 1 سال این چربی ها بر می گشتند و عود می کردند .

روش جدید که بعد از آن آمد لیپولیز بود که با حرارت و تولید نور انجام می شده است و مشکلات خاص و منحصر به فرد خودش را به همراه داشت . در این روش بیماران با حرارت دچار سوختگی می شدند و دردی که فرد در این روش تحمل می کرده است بسیار زیاد بوده است .امروزه روش جدیدی که یافت شده است و هیچگونه خطری برای فرد ندارد لیپوماتیک می باشد که به وسیله موادی که تزریق می شود چربی به شکل حلال می شود و از طریق امواج لرزشی بسیاری این چربی تخلیه و خارج می شود .

لیپوماتیک

لیپوماتیک

مزیتی که لیپوماتیک دارد این می باشد که به عروق ها و عصب ها آسیبی وارد نمی شود و به علت لرزش به مرور زمان لیفت پوست انجام می شود و فرم دهی شکم و پهلو و ناحیه غبغب که در صورت می باشد بعد از مدت زمانی حالت لیفت به خود می گیرد . این روش هیچگونه بازگشتی ندارد و تحت هیچ شرایطی عود نمی کند البته در صورتی که برنامه رژیم غذایی مناسب رعایت شود که فرد به چاقی دو مرتبه دچار نشود .

برخی این سوال را دارند که آیا می توان در لیپوماتیک چربی هایی که تخلیه شده است را به قسمت دیگری از بدن تزریق کرد ؟

چربی ها بافت هایی می باشند که باید پیوند بخورند و جذب شوند . در بیشتر مواقع پیش آمده است که چربی هایی که تخلیه شده است به قسمت های دیگر بدن تزریق شده اند اما بعد از مدتی جذب شدن این چربی شروع شده است و حالت هایی در پوست دیده است شده است که بر اثر حساسیت های پوستی اتفاق افتاده است .توصیه می شود تا آنجایی که امکان دارد تزریق صورت نگیرد مخصوصا چربی های شکم که پوک هستند .اگرچه فرد مایل می باشد که این کار را انجام دهد از چربی هایی که مناسب هستند استفاده شود .برای داشتن اندامی مناسب می بایستی رژیم غذایی مناسبی رعایت شود و سه ماهه اول فرم دهی و شکل دهی اصلی بدن انجام می شود .پس از سه ماهه اول فرد بیشتر سایز کم می کند در سه ماهه اول به صورت مداوم فرد بایستی با مرکز در ارتباط باشد و رژیم های هفتگی را دریافت کند و ورزش را انجام دهد .

حداکثر بعد از سه ماه فرد به رضایت کافی می رسد و هرشخصی که قصد این کار را دارد اول بایستی تحقیقات لازم را انجام دهد و بعد با پزشک خود مشاورات مورد نیاز را انجام دهد و پس از اینکه اطمینان خاطر پیدا کرد که می تواند برنامه سه ماهه اول را رعایت کند می تواند لیپوماتیک را انجام دهد .

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

پاسخ