لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

آیا می دانید با روشی بسیار ایمن می توان در کمترین زمان همه ی چاقی های بدن را از بین برد ؟؟؟ بسیاری از افراد همیشه به دنبال راهی بوده اند که در کمترین زمان لاغر شوند . در ادامه این مطلب روشی بیان شده است که می توان به وسیله آن دیگر هیچ فردی از چاقی خود رنج نبرد .

لیزر لیپولیز روشی است که کم تهاجمی می باشد که موجب می شود سلول های چربی تخریب شوند و به وسیله به وجود آمدن گرما موجب اثر سفت کننده روی پوست شود . در این روش از یک فیبر نوری لیزر درون بافتی بخاطر برطرف کردن چاقی استفاده می شود . به دلیل تابش اشعه لیزر چربی ها به شکل نیم مایع در می آید که می تواند به آسانی به وسیله بدن جذب شوند یا از بدن تخلیه شوند . لیزر لیپولیز با بی حسی موضعی صورت می گیرد و یک جلسه آن یک الی سه ساعت زمان به خود اختصاص می دهد.

کلینیک رویش کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رویش با جدیدترین متد ها و تکنیک های روز دنیا لیزر لیپولیز را انجام می دهد . کلینیک تخصصی رویش با مهارت هایی که کسب کرده است می تواند بیمار را با نحوه و نوع روش آگاه سازد این کلینیک با کادر مجربی که دارد بهترین روش لاغری را بر طبق شرایط بیمار به کار می برد . عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو هستند می توانند با شماره 02122281187 جهت مشاوره و تعیین وقت تماس حاصل فرمایند .

چاقی های بسیار اندک و معمولی با این روش برطرف می شوند و دیگر احتیاجی به لیپوساکشن نمی باشد اما در افرادی که دارای اضافه وزن زیاد هستند در صورتی که در لایه های سطحی تنها از لیزر استفاده می شود در لایه عمیقی بعلاوه لیزر احتیاج می باشد که چربی ها هم خارج شوند .

افراد مناسب برای لیزر لیپولیز چه کسانی هستند ؟

اندازه چربی در هر کسی متفاوت می باشد اما کسانی که اندازه چربی زیر پوست آن ها بین یک تا شش سانتی متر می باشد می توانند افراد مناسبی برای لیزر لیپولیز باشند .

موقعیت پوست بیمار : کسانی که دارای افتادگی بسیار اندک هستند می توانند گزینه خوبی برای لیزر لیپولیز باشند . اما کسانی که افتادگی بسیار حاد دارند لیپولیز قادر به این نمی باشد که پوست بیمار را جمع کند .

موقعیت قواره جداره شکم : کسانی که جداره شکم آن ها سفت نمی باشد مثل افرادی که حاملگی های زیادی داشته اند عمل لیپولیز هم در این مواقع نمی تواند جوابگوی خوبی برای این افراد باشد و بهتر است از ابدومینوپلاستی استفاده شود .
انتظار بیمار : بیماری که انتظار منطقی از کم شدن وزن خود دارد جز کسانی هست که گزینه بسیار مناسبی برای این روش می باشد اما کسانی که خواسته بیش از حد دارند نباید عمل لیزر لیپولیز را انجام دهند .

 لیپولیز به چند روش انجام می شود

لیزر لیپولیز با دو روش قابل انجام است روش اول که به همراه امواج صوتی که به آن اولتراسونیک گفته می شود و به همراه تزریق مواد درون بافت چربی که به آن مزوتراپی گفته می شود انجام می شود .

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز نسبت به لیپوساکشن چه مزیت هایی دارد

  • لیزر لیپولیز همراه با دستکاری بسیار کمی انجام می شود و درد و ورم کمتری نسبت به لیپوساکشن دارد . به دلیل ظرافت کاری که در این روش است نتیجه ای که از این عمل حاصل می شود بسیار فوق العاده می باشد و ثاثیر ناهمواری بر عکس لیپوساکشن های عادی وجود ندارد .
  • تابیدن لیزر در زیر پوست موجب می شود کلاژن تحریک شود و تشکیل شود و به صورت همزمان پوست سفت می شود .
  • تابیدن لیزر در لایه سطحی موجب می شود سلولیت برطرف شود .
  • از جهت اندازه از بین رفتن چربی ها در بیمارانی که افراد مناسبی برای لیزر لیپولیز باشند هیچ تفاوتی با لیپوساکشن ندارد اما نتیجه ای که به دست می آید بسیار با کیفیت بوده و هیچگونه عوارضی ندارد .
  • از مزیت های دیگری که لیزر لیپولیز دارد بیشتر شدن کلاژن سازی – سفت شدن و جمع شدن پوست بدون هیچ فاصله زمانی بعد از عمل می باشد .
  • اندازه ورمی که در لیزر لیپولیز به وجود می آید نسبت به لیپوساکشن بسیار کمتر بوده است و بسیار زودتر بیمار بهبود می یابد .

چه قسمت هایی از بدن را می توان لیزر لیپولیز انجام داد

قسمتی از بدن که چربی به شکل موضعی رسوب کرده باشد برای لیپولیز بسیار مفید می باشد . این قسمت ها شامل غبغب – سینه در آقایان – شکم – پهلو – بیرون و درون ران می باشند .

اقدامات قبل و بعد از لیزر لیپولیز

پیش از انجام لیپولیز می بایستی یک جلسه مشاوره لازم برای بیمار اختصاص داده شود تا درباره چگونگی عمل – فایده های آن توضیحات لازم به بیمار داده شود و نیز پس از عمل شخص می بایستی تحت نظر پزشک قرار گیرد و در جلسات مشخص شده تحت معاینات قرار گیرد . چون مراقبت های پس از جراحی بخشی از عمل می باشد که موجب می شود عمل لیزر لیپولیز با نتیجه بهتری همراه باشد و نیز توصیه هایی پس از جراحی وجود دارد که فرد باید حتما آن ها را با دقت فراوان انجام دهد .

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

پاسخ