لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال روشی به روز در جوانسازی پوست – بازسازی پوست و تحریک شدن رشته های کلاژن است که موجب می شود استحکام و سفت بودن پوست بیشتر شود و چروک های ناچیز پوست را برطرف می کند . به وسیله این روش بهبود و درمان جای هر نوع اسکار ممکن می باشد .

لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال

بهترین و مهم ترین عملکردی که دارد جای هر نوع جوش و زخم و یا جراحی هایی که روی پوست انجام شده است را درمان می کند . تعداد جلسه هایی که برای این روش در نظر گرفته شده است برای هر فردی متغیر می باشد و تعداد آن بستگی به نوع ضایعه – رنگ پوست و سن فرد دارد . اما معمولا بین یک الی چهار جلسه می باشد که به فاصله هر 30 روز یک بار صورت می گیرد .
جهت اینکه اسکارهای جوش های جوانی – چروکیدگی هایی که به مرور زمان افزایش پیدا می کند و لکه های تیره پوست که زیبایی را دچار مشکل می کند می توان با روش لیزر فرکشنال به این مشکلات پایان داد .
به وسیله لیزر فرکشنال که برای تمامی پوست ها می توان استفاده کرد می توان اسکارهای جوش های جوانی – جای زخم هایی که از تروماهای گوناگون نشات گرفته است و صدماتی که بر اثر نور آفتاب به پوست وارد شده است – کوچک کردن روزنه های پوستی – چروک های نواحی چشم – تیره شدن اطراف چشم – کک و مک – شل شدن و افتاده شدن پوست
پوست صورت و گردن را تا آنجایی که فرد رضایت کافی داشته باشد درمان می کند .

لیزر  فرکشنال چه مزایایی دارد

لیزر فرکشنال هیچگونه زخمی را روی پوست به جا نمی گذارد اما با این حال خط های پوست را برطرف می کند . سبب می شود پوست مقاوم شود و رشته های کلاژنی که زیر پوستی می باشند از روز اول ترمیم و بازسازی شوند . از مزایای دیگری که این روش دارد نتیجه ای که از این روش دریافت می شود دارای دوام زیادی می باشد . از سمتی دیگر این دستگاه با دقت بالایی کار می کند و اندازه خطایی که از بی دقتی نشات می گیرد را کمتر می کند .

بیمار پس از اینکه لیزر فرکشنال را انجام داد هیچگونه احتیاجی به استراحت ندارد  با در نظر گرفتن لیزر فرکشنال تنها بر قسمتی از پوست را به صورت ستون های حرارتی تاثیر می گذارد صدمه کمتری به پوست می زند بدین منوظور ترمیم و بهبودی از انجام لیزر خیلی بهتر انجام می شود . در این روش پوست تحت هیچ شرایطی قرمز – ملتهب نمی شود و ورم نمی کند  .

لیزر فرکشنال چه کاربردهای درمانی دارد

  • چین و چروک کم می شوند و از بین می ورند .
  • از لک – آکنه و اسکارها کاسته می شود .
  • صدماتی که بر اثر آفتاب به پوست وارد شده است قابل ترمیم می باشد .
  • کم شدن رنگدانه های با عمق زیاد
  • درمان عمیق تر چین و چروک – جای جراحی
  • اسکارهای اکنه – سوخته شدن و جراحی قابل درمان می باشد .
  • پیری پوست بهبود می یابد .
  • پوستی که بر اثر نور صدمه دیده باشد شاداب می شوند .
  • کم شدن fine line ها و چروک و افتادگی پوست درمان می شود
  • تمامی حفره ها و منافذ پوست مسدود می شود .تمامی جای جوش های صورت و بدن درمان می شوند

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

 

 

پاسخ