بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی روشی است که می توان به وسیله آن از صورت پیر و مسن خداحافظی کرد . با افزایش سن ناحیه ابروها دچار افتادگی می شوند . افتادگی در ناحیه ابروها باعث می شود علامت مهم پیری در پیری نواحی چشم و ناحیه پیشانی شود . یکی از آن ها که مهم ترین علامت آن است پوست اضافه در ناحیه پلک های فوقانی می باشد و در واقع این پوست متعلق به ابرو می باشد و با افتادگی ابرو ایجاد می شود و 90 درصد این افراد مشکل افتادگی ابرو دارند و نه مشل پلک بالا و باید به جای پلک بالا تحت درمان لیفتینگ ابرو قرار گیرند .  اگر به اشتباه در این افراد به جای عمل لیفت ابرو عمل پلک بالا یا بلفاروپلاستی فوقانی انجام بشود یعنی پوست اضافه برداشه شود نه تنها مشکل حل نخواهد شد بلکه چشم ها کوچک تر می شوند فاصله ابرو تا چشم ها کم و در نتیجه فرد مسن تر خواهد شد .

کلینیک رویش کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رویش با جدیدترین متد ها و تکنیک های روز دنیا بلفاروپلاستی را انجام می دهد . کلینیک تخصصی رویش با مهارت هایی که کسب کرده است می تواند مشاوره های لازم را برای بیمار خود انجام دهد و بیمار را از نتیجه جراحی آگاه سازد. این کلینیک با کادر مجربی که دارد بهترین روش جراحی بلفاروپلاستی را برساس شرایط بیمار به کار می برد . عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو هستند می توانند با شماره 02122281187 جهت مشاوره و تعیین وقت تماس حاصل فرمایند .

با افزایش سن چه اتفاقی می افتد

در واقع نیمه خارجی ابرو به سمت پایین تر خواهد آمد و باعث یک چهره عبوس پیر و مسن برای فرد شود که در واقع با لیفتینگ ابرو این تناسب برقرار می شود و در این عمل نیمه خارجی بالاتر از نیمه داخلی برده می شود تا این تناسب حفظ شود در افرادی که ارتفاع پیشانی کم می باشد یعنی کمتر از 7 سانتی متر می باشد باید از تکنیک های جدید استفاده کرد که در تکنیک های جدید برش ها خیلی کوچک تر است برش ها در ناحیه شقیقه حدود 3 ساتی متر می باشند و از این برش ها آزاد سازی انجام می شود .  برش جایی می باشد که در ناحیه موها است و زیاد قابل مشاهده نیستند و از آن مناطق آزادسازی انجام می شود و در واقع با آزاد سازی مناسبی که در عمل لیفت ابرو انجام می شود خود عضله بالا برنده ابرو که در پیشانی است ابروها را منتقل کرد .بعد از لیفت ابرو ممکن است فرد دچار کبودی – ورم در ناحیه اطراف چشم ها و در ناحیه پلک ها شود و با گذشت زمان بعد از 2 الی 3 هفته برطرف می شود .

فرد باید مراقبت هایی را انجام دهد که این کبودی و تورم برطرف شوند که این اقدامات شامل موارد ذیل می باشد :

  • فرد می بایستی در 48 ساعت اول از کمپرس یخ استفاده کند
  • خوابیدن فرد باید به صورتی باشد که سر باید بالاتر از سر قرار گیرد .

در 90 درصد افراد مشکل افتادگی ابرو دارند و با لیفت ابرو مشکل فرد برطرف می شود در 10 درصد موارد ممکن است لیفت ابرو انجام شود ومقداری پوست اضافه همچنان در ناحیه پلاک بالا باز وجود داشته باشد . در واقع این موارد جز 10 درصدی هستند که علاوه بر عمل لیفت ابرو ممکن است نیاز به عمل جراحی بلفاروپلاستی فوقانی برای برطرف شدن پوست اضافه در این ناحیه نیاز داشته باشند .

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

در موارد بسیار نادر هم ممکن است ابروها در محل نرمال باشند اما پوست اضافه در ناحیه پلک بالا باشد که این ها ممکن است با عمل پلک فوقانی مشکل آن ها برطرف شود .

انتخاب پزشک مناسب جهت این کار از مسائلی است که بسیار حائز اهمیت می باشد چون ممکن است با نداشتن مهارت و تجربه کافی مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد .

عارضه بسیار نادری که در عمل جراحی لیفت ابرو وجود دارد این است که احتمال دارد آسیب کشیدگی روی عصب بالا برنده ابرو می باشد که در این منطقه وجود دارد که علت اصلی آن تکنیک اشتباه و انجام این عمل توسط کسانی که جراح پلاستیک نیستند و آشنا با آن نواحی نیستند و حتی در صورت به وجود آمدن این مشکل در موارد نادر معمولا بیشتر موارد برطرف می شود .

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

پاسخ