ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یک اصطلاح می باشد که اشاره مستقیمی به یک روش خاصی دارد که دارای تکنیک های خاصی می باشد که به وسیله این تکنیک ها فرم اولیه شکم بدین وسیله برگردانده می شود .

کلینیک رویش کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رویش با جدیدترین متد ها و تکنیک های روز دنیا لاغری موضعی با ابدومینوپلاستی را انجام می دهد . کلینیک تخصصی رویش با مهارت هایی که کسب کرده است می تواند بیمار را با نحوه و نوع روش آگاه سازد این کلینیک با کادر مجربی که دارد بهترین روش لاغری را بر طبق شرایط بیمار به کار می برد . عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو هستند می توانند با شماره 02122281187 جهت مشاوره و تعیین وقت تماس حاصل فرمایند .

افراد مناسب برای ابدومینوپلاستی

اکثریت افرادی که تمایل دارند که جراحی را انجام دهند معمولا اکثر مواقع خانم ها هستند که زایمان های بسیاری داشتند ، این مسئله بستگی به تعداد زایمان ندارد بستگی به تغییراتی دارد که در حین زایمان انجام شده است و آقایانی که به دلیل کاهش وزن احتیاج به ابدومینوپلاستی پیدا می کنند .

چگونگی ابدومینوپلاستی

لایه های مختلفی در جدار شکم برای همه افراد وجود دارد که از سنین نوزادی تا میانسالی به وجود آمده است .

اگر از قسمت سطح شکم بخواهیم این جداره ها را تقسیم کنیم به ترتیب لایه پوست و بعد لایه چربی و بعد لایه عضلانی شکم می باشد . که در طی مراحل مختلف و با بیماری های مختلفی یا حتی زایمان و عوارض ناشی از آن این لایه ها تغییر می کند .

به طور مثال در حین بارداری پوست دچار خطوط در حین شکم می شود و همینطور تجمع چربی در قسمت میانی و تحتانی پوست شکم می باشد که به دنبال آن شل شدن پوست شکم می باشد که معمولا در خانم ها به وجود می آید .

برای برخی از افراد این سوال پیش می آید که خانمی که باردار است و دچار افتادگی پوست شکم شده است در مرحله اول درمان ابدومینوپلاستی انجام می  شود و یا در مراحل بعدی صورت می گیرد ؟

در قدم اول می بایستی بیمار تحت معاینات پزشکی قرار گیرد ولی در مجموع کسانی جز کاندیدای  این جراحی هستند که بارداری های متعدد داشتندکه بر این اساس دچار شل شدگی عضلات و پوست و لایه چربی شده اند .

اگر این افراد چربی زیادی نداشته باشند و پوست شلی ریادی نداشته باشد و عضلات دچار شل شدگی نشده باشند این ها امکان دارد با عمل های کوچک تری از عمل اصلی بتوان از بین برد مانند از جمله لابیوپلاستی کعه بر روی نسج چربی استفاده می شود ولی در مواردی که شلی پوست زیاد باشد بهترین اقدام درمانی همان ابدومینوپلاستی می باشد .

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

از زمان جراحی ابدومینوپلاستی تا دریافت نتیجه چه مدت زمانی به طول می انجامد ؟

از جراحی ابدومینپولاستی هر چه زمان بیشتری بگذرد نتایج عمل بیشتر خود را نشان می دهد به همین خاطر می بایستی بیمار صبر داشته باشد هرچه عمل بهتر انجام شود هرچه زمان می گذرد نتیجه کار بهتر می شود .عمل در یک جلسه انجام می شود مگر مواردی که خیلی خاص باشند و نیاز باشد کارهای دیگری هم انجام شود .

ماندگاری و دوام ابدومینوپلاستی

عمل جراحی ابدومینوپلاستی مانند جراحی های دیگری دورانی را به خود اختصاص می دهد و این ماندگاری بستگی به برنامه غذایی و مراقبت های لازم دارد که بیمار می بایستی رعایت کند .

در ابدومینوپلاستی سلول های چربی از بین رفته است ولی همچنان چربی در آن محل وجود دارد .

مراقبت های لازم

  • فرد می بایستی از استعمال دخانیات به مدت دو الی سه هفته خودداری کند .
  • برنامه غذایی مناسبی را رعایت کند .
  • بیمار باید یک روز بعد از جراحی راه روند و فعالیت کنند .
  • پس از هفته اول که مرحله حاد و سخت دوره نقاهت پشت سر گذاشته شد برنامه غذایی مناسبی را همراه با دکتر تغذیه رعایت کند .
  • 7 الی 10 روز پس از جراحی فعالیت های سبک تری را انجام دهد .
  • به بیمار توصیه می شود به هیچ وجه شنا انجام ندهد اما بعد از سه هفته در کنار استخر می تواند پیاده روی کند .
  • ورزش های ایروبیک را می توان به آرامی انجام دهد اما توصیه می شود از فعالیت هایی که موجب منقبض شدن عضلات شکم می شود به مدت سه ماه خودداری کند .

جهت نمونه کارهای بیشتر کلینیک تخصصی رویش می توانید به قسمت گالری سایت مراجعه فرمائید .

برخی از خدمات کلینیک رویش

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

لاغری موضعی

راه های ارتباطی کلینیک رویش

02122281187

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت کلینیک رویش

پاسخ